Restauracja Dozo Sushi Bar

Dozo Sushi Bar to idealne miejsce na szybki lunch, biznesowe spotkanie, wykwintną kolację, spotkanie z przyjaciółmi oraz na zaproszenie osób, którym trzeba zagospodarować czas w elegancki i oryginalny sposób. Dozo Sushi Bar to miejsce przyjazne rodzinom z dziećmi. Nasi Sushi Masterzy pozostają otwarci na wszelkie prośby i bardzo kreatywnie starają się dogodzić każdemu, nawet tym najmłodszym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo menu ze specjalnie wybranymi smakami. Jesteśmy również otwarci na indywidualne prośby i życzenia.

Pokazy Sushi

Oferujemy Państwu pokazy sushi jako atrakcję wieczoru, spotkania firmowego oraz wszelkiego rodzaju innych imprez. Nasz doświadczony Sushi Master przygotuje sushi na oczach gości w wybranej przez Państwa lokalizacji. Oferta skierowana jest zarówno do firm, jak i do osób indywidualnych. Podczas pokazu Sushi Master z chęcią odpowie na wszystkie Państwa pytania i wprowadzi w tajniki japońskiej kuchni.

Imprezy firmowe w lokalu

Zapraszamy firmy do spędzenia niezapomnianych chwil w naszej restauracji. Organizujemy eventy firmowe, spotkania integracyjne, imprezy motywacyjne i inne. Zapewnimy Państwu niepowtarzalną atmosferę i wyjątkowe kulinarne doznania. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i życzenia, dlatego menu na imprezę skomponujemy specjalnie na tę okazję.


Dozo Sushi Bar
ul. Planetarna 15B/3
62-020 Zalasewo


Godziny otwarcia
Poniedziałek – Wtorek 13:00-21:00
Środa – Sobota 12:00-22:00
Niedziela 13:00-21:00


FACEBOOK
Zostań naszym Fanem,
odwiedź nasz fanpage!