Dozo Sushi Bar

Dozo Sushi Bar to restauracja japońska wykraczająca swoją ofertą i produktami daleko ponad ogólnie przyjęte standardy w branży sushi. DOZO z japońskiego oznacza dosłownie ‘proszę’ (przy podawaniu czegoś, oferując coś). Stąd zrodził się pomysł otwarcia restauracji sushi, która oferuje Państwu tylko to, co najlepsze.

Uczta dla podniebienia

Odkryj wyjątkowe połączenie tradycyjnych japońskich receptur oraz kultury kulinarnej z różnych stron świata. Niezwykłe sushi w stylu fusion oraz dania kuchni gorącej pełne wyobraźni i smaku to nasza specjalność. Serwujemy sushi i inne potrawy kuchni japońskiej wykonywane na oczach gości ze świeżych produktów najwyższej jakości. Profesjonalni Sushi Masterzy służą pomocą w dobieraniu zestawów zgodnie z indywidualnym gustem i smakiem klienta, a nasza obsługa z przyjemnością odpowie na wszystkie pytania, a także nauczy posługiwania się pałeczkami.

Miejsce spotkań

Chcą Państwo wyjątkowo spędzić czas? Zapraszamy do DOZO. Pragniemy, aby czuli się Państwo w naszej restauracji jak najlepiej. Do Państwa dyspozycji pozostaje 5 stolików na sali, a także 7 miejsc przy barze dla tych, którzy na własne oczy chcą podejrzeć sztukę zwijania sushi i tworzenia pozostałych kulinarnych specjałów. Dozo Sushi Bar to idealne miejsce na spotkanie biznesowe, wypad z przyjaciółmi lub rodziną.

Doświadczenie i kreatywność

Nasi Sushi Masterzy dzięki wieloletniemu doświadczeniu, absolutnie niespotykanej kreatywności i nieustannej chęci dążenia do doskonałości w kreowaniu kompozycji smakowych, z pewnością pomogą i doradzą, jeżeli tylko maja Państwo ochotę na przeżycie wyjątkowych i niepowtarzalnych wrażeń smakowych, odkryją przed Państwem szeroki wachlarz możliwości łączenia smaków według indywidualnych preferencji, od słodkich przez kwaśne na ostrych kończąc. Mówiąc w skrócie, cała kraina kulinarnych doznań jest do Państwa dyspozycji.

https://www.youtube.com/watch?v=T3NazdrZzY8


Dozo Sushi Bar
ul. Planetarna 15B/3
62-020 Zalasewo


Godziny otwarcia
Poniedziałek – Wtorek 13:00-21:00
Środa – Sobota 12:00-22:00
Niedziela 13:00-21:00


FACEBOOK
Zostań naszym Fanem,
odwiedź nasz fanpage!